Nasıl Muayene Olabilirim
16 Ekim 2017

Telefonla Randevu için: 182

Doktorlarımızın çalıştıkları poliklinik ve günlerini gösterir çalışma planlarına htttp//www.cerkezkoydh.saglik..gov.tr adresinden“Poliklinik Doktor Çalışma Listesi menüsünden ulaşabilirsiniz.

Randevu alamadığınız durumlarda hastanemiz Hasta Kayıt Birimi’ ne (Müracaat) başvurarak muayene olabilirsiniz. Randevusuz muayene sayısı özellikle bazı branşlar da kontenjanlarımız ile sınırlı olduğundan telefonla randevu alarak muayene olmayı tercih ediniz.

Sayın hastalarımız;

Acil vakalar (kaza, yaralanma), özürlüler, hamileler, 65 üstü yaşlılar, bebekler, şehit yakınları ve gazilerin kayıt ve muayeneönceliği vardır. Anlayış ve yardımlarınıza teşekkür ederiz.

Sağlık Kurulu, Sağlık Raporu İşlemleri

(Evlilik Raporu, Akli Meleke Raporu (Psikiyatri), Özürlü Sağlık Kurulu Raporu, Silah Bulundurma ve Taşıma Ruhsatı için Sağlık Kurulu Raporu, Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi için Sağlık Kurulu Raporu, Özel Güvenlik Görevlisi olmak için Sağlık Kurulu Raporu, Sağlam Raporu/İşe Giriş Raporu, Gemi Adamı Olur Sağlık Raporu, Sürücü Adayları ve Sürücüler için Ehliyet Raporu) için Sağlık kurulumuza başvurabilirsiniz. Randevu sonrası rapor çıkarma süreleri 1-3 gün arasında değişmektedir.

Muayene işlemleri için her türlü sorunlarınızda Hasta yönlendirme (Müracaat)

Görevlilerin den yardım isteyebilirsiniz.