Nasıl Muayene Olabilirim
24 Nisan 2023

Telefonla Randevu için: ALO-182 MHRS
Web Sayfası için: TIKLAYINIZ
Android uygulaması için: TIKLAYINIZ
IOS uygulaması için: TIKLAYINIZ

Doktorlarımızın çalıştıkları poliklinik ve günlerini gösterir çalışma planlarına web sayfamızdan “Doktor Çalışma Listesi" menüsünden ulaşabilirsiniz.

Randevu alamadığınız durumlarda hastanemiz Hasta Kayıt Birimi’ ne (Müracaat) başvurarak muayene olabilirsiniz. Randevusuz muayene sayısı özellikle bazı branşlar da kontenjanlarımız ile sınırlı olduğundan telefonla randevu alarak muayene olmayı tercih ediniz.

Sayın hastalarımız;

Acil vakalar (kaza, yaralanma), özürlüler, hamileler, 65 üstü yaşlılar, bebekler, şehit yakınları ve gazilerin kayıt ve muayene önceliğivardır. Anlayış ve yardımlarınıza teşekkür ederiz.

Sağlık Kurulu, Sağlık Raporu İşlemleri

(Evlilik Raporu, Akli Meleke Raporu (Psikiyatri), Özürlü Sağlık Kurulu Raporu, Silah Bulundurma ve Taşıma Ruhsatı için Sağlık Kurulu Raporu, Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi için Sağlık Kurulu Raporu, Özel Güvenlik Görevlisi olmak için Sağlık Kurulu Raporu, Sağlam Raporu/İşe Giriş Raporu, Gemi Adamı Olur Sağlık Raporu, Sürücü Adayları ve Sürücüler için Ehliyet Raporu) için Sağlık kurulumuza başvurabilirsiniz. Randevu sonrası rapor çıkarma süreleri 1-3 gün arasında değişmektedir.

Muayene işlemleri için her türlü sorunlarınızda Hasta yönlendirme (Müracaat)

Görevlilerin den yardım isteyebilirsiniz.